No menu items!
10 Temmuz 2024

TürkTraktör Yetkili Servislerinde Bakım Yaptıran Çiftçilere OPET’ten 50 TL Yakıt Puan Hediye

Başlıklarımızdan

OPET ve TürkTraktör birlikte hayata geçirdikleri kampanya kapsamında, TürkTraktör’ün yetkili servislerinde bakım işlemi yaptıranlara; OPET istasyonlarındaki benzin veya motorin alışverişlerinde geçerli 50 TL yakıt puan hediye ediyor. 

Akaryakıt sektörünün müşteri memnuniyeti lideri OPET, tüketici ihtiyaçlarını gözeten katma değerli hizmetlerine yenisini ekledi. İhtiyaca özel uygulama ve kampanyalarla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen OPET; Türkiye traktör pazarının lider üreticisi TürkTraktör ile yeni bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda 15 Ocak 2021 tarihine kadar TürkTraktör’ün yetkili servislerinde bakım işlemi yaptıranlara; OPET ve Sunpet istasyonlarından yapılacak benzin veya motorin alışverişlerinde kullanılabilir 50 TL yakıt puan hediye ediliyor. 

Kampanyaya katılmak isteyenlerin cep telefonlarındaki mesaj bölümüne “TTBAKIM”ın yanı sıra kendilerine bildirilen katılım kodu ve cep telefon numaralarını aralarına birer boşluk bırakarak yazmaları ve 7276’ya kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor. 

Bu işlemin ardından, kazanılan hediye yakıt puanlar katılımcıların cep telefonuna yükleniyor. Yüklenen yakıt puanlar cepten tanıma uygulaması ile; 31 Mart 2021 tarihine kadar OPET ve Sunpet istasyonlarında benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabiliyor. Katılımcılar, geçerli tarihlerde kampanyadan birden fazla kez faydalanabiliyor.

Diğer Başlıklarımız

427 YORUMLAR

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları