No menu items!
22 Temmuz 2024

Konya Tarım Fuarı Haziran Ayında Ziyaretçilerle Buluşacak

Başlıklarımızdan

Konya Tarım 2021 18. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Konya Tarım 2021 18. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) iş birliği ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı başta olmak üzer;

  • Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB),
  • Konya Büyükşehir Belediyesi,
  • Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası,
  • Konya Ticaret Borsası,
  • Konya Valiliği İl Tarım ve Orman Müdürlüğü,
  • Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği,  
  • Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB’in sağladıkları destekler ile 7-11 Haziran 2021 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Konya Tarım Fuarı’na yeni tarih

Avrupa’nın her yıl düzenlenen en büyük tarım fuarı olma niteliğini elinde bulunduran Konya Tarım Fuarı ile ilgili Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, şu açıklamaları kaydetti:

“Bu yıl on sekizincisini düzenleyeceğimiz Konya Tarım Fuarı; paydaşlarımızın ortak kararı ve ülke çapında alınan pandemi tedbirlerine istinaden yeni tarihi olan 7-11 Haziran 2021 arasında her yıl olduğu gibi büyük bir coşkuyla katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Tüyap Fuarcılık Grubu olarak yeni normale geçtiğimiz dünya düzeninde fuar alanlarımızın tamamında bütün hijyen önlemlerini alıyoruz. Bu çalışmaların sonucunda Konya Tarım Fuarı, yine ticaret köprülerinin kurulduğu bir platform olarak karşımıza çıkacak. Tüm bu gelişmelerin ışığında tarım sektörünün hasat zamanı olan Konya Tarım Fuarı’nda 7-11 Haziran 2021’de katılımcı ve ziyaretçilerimizle yeniden buluşmak için gün sayıyor ve tüm ilgilileri fuarımıza içtenlikle davet ediyoruz. Türk tarım sektörü için bereketli bir fuar geçirmemizi temenni ediyorum.”

Fuar, ekonomiye katkı sağlıyor

Şehrin ve ülkenin ekonomisine göz ardı edilemez bir katkıda bulunan Konya Tarım Fuarı’nda uzun soluklu iş birliklerine zemin hazırlayacak olan ikili iş görüşmeleri, yerli ve yabancı alım heyeti organizasyonları, ürün ve hizmet lansmanları, konferanslar ve tarım profesyonellerine yarar sağlayacak birçok etkinliği katılımcı ve ziyaretçilerle buluşturmak için Tüyap’ın yurt içinde ve yurt dışında bulunan ofisleri ile temsilcilikleri birçok pazarlama çalışması yürütüyor.

Diğer Başlıklarımız

427 YORUMLAR

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları