No menu items!
21 Nisan 2024

Tarım ve İnsan Fotoğrafları Bursa’da Sergileniyor

Başlıklarımızdan

Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar Bursa’da fotoğraf severlerle buluştu.

Tarım ve Orman Bakanlığı, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı’nın düzenlediği Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren fotoğraflar Bursa’da sergileniyor.

Serginin pandemi tedbirlerine uygun olarak il müdürlüğü bahçesinde açıldığını belirten Bursa İl Tarım ve Orman Müdür Vekili Mehmet Akif Şenyürek,

Bakanlığımız özellikle yelpaze olarak çok geniş. Hem hayvansal hem bitkisel hem su ürünlerinin üretimi açısından hizmetleri olan bir bakanlık olması nedeniyle; üretimin, pazarlamanın, gıda güvenliğinin vatandaşlara en güzel şekilde anlatılabildiği bir sergideyiz. Üretmek bir sanattır. Dolayısıyla üretilen her şeyin fotoğraf sanatı ile birlikte önümüze sunulması güzel bir proje. Fotoğraf sanatı ile birlikte süslenen bu fotoğrafların gerek sektördeki üreticilere; gerek bakanlık personelinin boş zamanlarında gezebileceği bir etkinlik olması nedeniyle hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

11. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan 60 fotoğrafın vatandaşlarla buluştuğu sergiye Bursalı fotoğraf severler yoğun ilgi gösterdi.

Fotoğraf sergisi www.tarimormaninsan.com internet sitesinde sanal olarak da gezilebiliyor.

Haber: Bursa İl Enformasyon

- Advertisement -spot_img

Diğer Başlıklarımız

427 YORUMLAR

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları