No menu items!
28 Mayıs 2024

Profesyonellerin Tercihi CASE IH’in Yeni Nesil Traktörleri Türkiye’nin Dört Bir Yanında

Başlıklarımızdan

Türkiye otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör, 6 ilde çiftçilerle bir araya geldiği etkinlikler düzenledi. 3-11 Mayıs tarihleri arasında CASE IH bayilerinde gerçekleşen buluşmalarda, Faz 5 emisyon seviyesine sahip yeni nesil traktörler ile tarımsal ekipmanlar sergilendi.

Ankara, Eskişehir, Manisa, Kastamonu, Konya ve Şanlıurfa’da gerçekleşen etkinliklerde çiftçilerle bir araya gelmekten memnuniyet duyduklarını belirten TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, “Profesyonellerin Tercihi CASE IH’in en çok tercih edilen traktör ve ekipmanlarını, ülkemizin dört bir yanındaki bayilerimizde çiftçilerimizle buluşturduk. 69 yıldır amacımız Türk çiftçisinin her ihtiyacında yanında olarak, onlar için en iyi hizmeti sunmak. Çiftçi buluşmalarına büyük önem veriyoruz. Bayilerimize gelen çiftçilerimizin istek ve beklentilerini öğrenme fırsatı yakalarken, Faz 5 emisyon seviyesi motorlara sahip traktörlerimizle çevreye saygılı, sürdürülebilir ve verimli bir tarımın mümkün olduğunu kendilerine bizzat gösterebiliyoruz.” dedi.

3 Mayıs’ta Manisa Al-Trak, 4 Mayıs’ta Eskişehir Doğanlar, 6 Mayıs’ta Kastamonu Ergüven, 8 Mayıs’ta Ankara Başerler, 9 Mayıs’ta Konya Kan Zirai ve 11 Mayıs’ta Şanlıurfa Çiftçioğulları CASE IH bayilerinde düzenlenen çiftçi buluşmalarına yaklaşık 1500 kişi katılım sağladı. Etkinlikler boyunca CASE IH’in Farmall M, JXC, JXE, Vestrum 130, Farmall 120C traktörlerinin yanı sıra tarımsal ekipmanlar da çiftçilerin beğenisine sunuldu.

Yerli Ekipmanlarda Mayıs Kampanyası

TürkTraktör, CASE IH marka tüm yerli üretim ekipmanlarda geçerli olan kampanyasını Tarlam Cepte uygulaması kullanıcılarına sundu. 1-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında CASE IH yerli ekipman alımında, 5000 TL Opet yakıt puanı veriliyor.

Diğer Başlıklarımız

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları