No menu items!
16 Nisan 2024

Mutlu Akü Denizli’deki Çiftçilerle Bir Araya Geldi.

Başlıklarımızdan

Türkiye’de  akü sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Mutlu Akü, Denizli’nin Kale ilçesinde çiftçilerle bir araya geldi. Bölgenin güçlü distribütörlerinden Osman Ayhan Varolan iş birliği ile gerçekleşen etkinlikte, çiftçilerin traktör ve zirai araçlarına akü ölçümü yapılarak şarj durumları hakkında bilgilendirme yapıldı.

Denizli’nin Kale ilçesinde Gölbaşı köyünde gerçekleşen etkinlikte 152 traktör, zirai ve binek aracın akü ölçümü yapılarak araç sahiplerine aküleri hakkında bilgilendirme yapıldı.  Mutlu Akü distribütörü Osman Ayhan Varolan iş birliği ile gerçekleşen etkinliğe Narlı, Gülbağlık, Tekeller, Yol Üstü, Doğan ve Adamharmanı köylerinden çiftçiler de katılım gösterdi. Etkinlikte ayrıca çiftçilere Mutlu Akü ürün gamı ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıldı.  

Çiftçilere yönelik etkinlikler devam edecek

Mutlu Akü tarafından yapılan açıklamada toplumun tükettiği faydalı besinlerin üretiminde en büyük pay sahibi olan ve ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlayan çiftçilere destek olmak üzere çeşitli kazanımların sunulacağı etkinliklerin devam edeceği ifade edildi. 

- Advertisement -spot_img

Diğer Başlıklarımız

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları