No menu items!
24 Temmuz 2024

Kaya Çiftliği’nden Peynirde 41’inci Yıldönümü İndirimi!

Başlıklarımızdan

Kaya Çiftliği, 41’inci yaşını 115 mağazasında peynir çeşitlerinden şarküteri ürünlerine kadar yapacağı indirimlerle kutluyor.

Türkiye’nin peynircilik geleneğinin başladığı Edirne’de, İpsala’da doğan Kaya Çiftliği; 41. yaşını kutluyor. Türkiye genelindeki 115 mağazasıyla ürünlerini aracısız olarak tüketiciye ulaştıran marka, 41. yılına özel olarak peynir çeşitlerinden şarküteri ürünlerine kadar tam 41 üründe avantajlı fiyatlar sunuyor. Kampanya kapsamında dikkat çeken bazı ürünler Kaya Çiftliği; Çeçil Peyniri KG fiyatı 44,90 TL yerine 37,95 TL’ye, Ezine Klasik Peynirin KG fiyatı 44,50 yerine 39,90 TL’ye, Tam Yağlı Eski Kaşar Peyniri KG fiyatı 57,95 TL yerine 45,75 TL’ye satışa sunulacak.

“Kaya Çiftliği bir aile şirketi olarak doğdu; her geçen gün büyüyor ve gelişiyor”

Kaya Çiftliği Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya konuyla ilgili yaptığı açıklamada, 

Edirne İpsala’da 41 sene önce küçük bir mandıra olarak üretime başladık. Günümüzde, Edirne İpsala’da 62 dönüm arazi üzerine kurulu, 200 ton süt işleme kapasitesine sahip olan fabrikamızda beyaz peynir, yoğurt, kaşar peyniri, yöresel ürünler ve tereyağı olarak beş ana grup altında 140 çeşit ürün üretiyoruz. Türkiye genelinde 21 ildeki 115 mağazamızla tüketicilere aracısız olarak ulaşıyoruz. Aynı zamanda, 2020 yılının başında e-ticaret çalışmalarına da ağırlık vererek Kaya Çiftliği biTIKTA ismiyle mobil uygulamamızı başlattık. Online kahvaltı marketimizden hem uygulama üzerinden hem de bitikta.com adresi üzerinden alışveriş yapabilmeyi mümkün hale getirdik. Uzun yıllardır ülkemiz için üretmeye devam ederken iç pazardaki bu başarımızı ihracatta da sergilemek ve ülkemizi yurt dışında gururla temsil etmek için durmaksızın çalışıyoruz. Kaya Çiftliği bir aile şirketi olarak doğdu; her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Bugün, 41. yılımıza ulaşmanın haklı gururunu yaşarken, bizimle birlikte 41 yıldır bu ailenin ruhunu paylaşan müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza en içten teşekkürlerimizi iletiyorum” dedi.

Diğer Başlıklarımız

427 YORUMLAR

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları