No menu items!
16 Nisan 2024

Gübre Fiyatlarında 20 Ekim Beklentisi! Gemlik Gübre Süper İndirim Yapacağını Açıkladı Sektörde Bütün İşler Durdu!

Başlıklarımızdan

Gübre piyasası, Gemlik Gübre’nin 20 Ekim’de yapacağını açıkladığı gübre indirimine kilitlenmiş durumda. Gemlik Gübre’nin ne kadar bir indirim yapacağı bilinmediği için bayiler zarar etme kaygısı ile gübre alımlarını durdururken, gübre piyasası da kilitlenmiş durumda.

Gemlik Gübre’nin bayilere yaptığı ‘gübre fiyatlarında süper indirim’ duyurusu, sektörde ciddi bir beklenti oluştururken, piyasayı da kilitlemiş durumda. Şirket yaptığı duyuruda, tüm gübre çeşitlerinde 20 Ekim 2022’de süper cazip fiyatlarla ‘Süper Büyük Sonbahar Kampanyası’ başlatacağını açıkladı.

BAYİLER ZARAR EDERİM GEREKÇESİYLE FİRMALARDAN GÜBRE TEDARİKİNİ DURDURMUŞ DURUMDA!

Gemlik Gübre’nin yaptığı bu duyuru, bayilerde gübre fiyatlarında ciddi bir indirim mi yapılacak beklentisi oluştururken, bayilerin zarar ederim kaygısı ile firmalardan gübre tedarikini de durdurduğu kaydediliyor. Şimdi bütün gözler Gemlik Gübre’nin 20 Ekim’de gübre fiyatlarında yapacağı indirime çevrilirken, tonda ne kadar bir indirim yapılacağı da merak ediliyor.

GEMLİK GÜBRE TÜM GÜBRE ÇEŞİTLERİNDE İNDİRİM YAPACAĞINI AÇIKLADI!

Gemlik Gübre, yaptığı duyuruda, şirketin tüm gübre çeşitlerinde; (Can %26, Üre Pril %46, Granül Üre %46, A.S.Krs. %21, A.S Granül %21, Dap 18-46, Np 20.20.0 ve TSP) indirim yapılacağını açıkladı.

- Advertisement -spot_img

Diğer Başlıklarımız

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları