No menu items!
10 Temmuz 2024

Büyü’den, Çevre İçin Toprağa Dokunmaya Davet

Başlıklarımızdan

Doğanın büyüsünü paylaşmak ve bitkilerin sihri ile insan hayatına değer katmak için kolları sıvayan üç kadın girişimcinin kurduğu Büyü, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne dikkat çekerek, herkesi toprağa dokunmaya davet ediyor.

Bitkilerin Büyü’süne kapılarak hem yaşamlara hem de yaşam alanlarına değer katmayı arzulayan Büyü, çevre koruması konusunda dünya çapında farkındalık yaratılması ve eylemde bulunulması için sürdürülebilirlik çalışmalarını sürdürüyor.

5 Haziran Dünya Çevre Günü özelinde, gelecek nesiller için çevreyi korumak ve geliştirmek adına dikkat çeken Büyü, herkesi toprağa dokunmaya ve dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline getirmeye davet ediyor.

Toprağa dokunmak için, bir adım da sen at!

Sizler de bu tecrübeye katılmak, kendinize ve sevdiklerini bu keyifli serüvene dahil ederken gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak adına, www.buyubitki.com sitesini ziyaret ederek toprağa dokunmak için bir adım atabilirsiniz.

Üstelik, Büyü’den yaptığınız alışverişlerde, Türk Eğitim Vakfı aracılığı ile bir lise öğrencisinin eğitimine de katkıda bulunabilirsiniz.

Diğer Başlıklarımız

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları