No menu items!
13 Temmuz 2024

Amasya Et Ürünleri Artık Online Market’te

Başlıklarımızdan

Türkiye’nin tek ‘’Paketli Et ve Şarküteri Ürünleri’’ konseptli mağaza zincirine sahip Amasya Et Ürünleri, müşterilerine dijital bir hizmet deneyimi yaşatıyor.

TFI TAB Gıda Yatırımları tarafından Amasya’da kurulan Ekur Et Entegre Tesisi’nin perakende markası ‘’Amasya Et Ürünleri’’, 7 ilde toplam 16 mağazasının yanı sıra artık müşterilerine online market üzerinden de hizmet veriyor. Sadece dana eti kullanılarak üretilen 50’den fazla lezzet, paketli olarak artık bir tıkla sofranızda!

Anadolu’nun verimli topraklarından lezzet ve doğallığı, kalite ve hijyen noktalarıyla birleştirerek sofralara uzanan, gıda güvenliği esaslarına göre kendi besisinde yetiştirilmiş, kaynağı belli taze et ve şarküteri sunan Amasya Et Ürünleri; zengin ürün gamı ve kanıtlanmış hizmet kalitesiyle farkını ortaya koyuyor. Her aşamadaki yüksek hijyen tedbirlerini daha da arttıran marka, ‘’Önce Et İyi Olacak’’ diyenleri online marketine davet ediyor.

Pandemi sürecinde online alışverişin büyük önem kazandığını ifade eden Ekur Et Entegre CEO’su Erhan Cansu,

“Evlerimizde kalmanın hayati değeri olduğu bu süreçte dijitalleşmenin, e-ticaretin ve yenilikçi çözümlerin öne çıktığını görüyoruz. Biz de bu gelişmeler doğrultusunda, Amasya Et Ürünleri lezzetlerini tüketicilerimize ev konforunda ulaştırmaya başladık. Hijyenin daha fazla ön planda olduğu böylesine bir dönemde tüm ürünlerimizi ilk günkü tazeliğiyle paketlenmiş olarak fabrikadan kapıya sunuyor, ilk teması müşterilerimizin yapabilmesini sağlıyoruz. Hayata geçirdiğimiz yeni yatırımlarla artık tüketicilerimiz, Online Market üzerinden 50’den fazla lezzete, güvenilir ve hijyenik bir şekilde ulaşabiliyorlar’’ dedi.

Tek Tıkla Fabrikadan Kapınızda!

Anadolu’nun lezzetlerini deneyim ve yüksek teknoloji ile birleştirerek, kaliteli ve güvenilir ürünleriyle sofralara lezzet katan Amasya Et Ürünleri; sadece dana eti kullanılarak üretilen 50’den fazla paketli taze et ürünlerinin yanı sıra, ürün gamına yeni eklenen, koruyucu ve katkı madde içermeyen ‘’Barbekü Acı Sos, Cafe de Paris Sos, Chipotle Acı Biberli Sos, Hardal Sos ve Paprika Biber Sos’’ gibi et yemeklerinin yanına çok yakışacak birbirinden lezzetli, yepyeni 5 farklı sos çeşidi ile de sofraların baş tacı oluyor.

market.amasyaeturunleri.com.tr adresinden ulaşılabilen online mağazada, 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkânı sunuluyor. Günün her öğününde sofralarınıza yakışacak Amasya Et Ürünleri, online mağazasında sizleri bekliyor.

Diğer Başlıklarımız

427 YORUMLAR

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları